Açık Gazete
2 Temmuz 2016  Cumartesi 
İngiltere GS Taraftarları Derneği'nden çağrı
İngiltere Galatasaray Taraftarları Derneği yaptığı açıklamada merkez Londra'daki lokalin kullanıma açık olduğu hatırlatılarak, dernek üyelik kartlarının dağıtımına başlandığı belirtildi.
17-08-2009, Pazartesi
İngiltere Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Mehmet Mimoğlu'nun yaptığı açıklama aynen şöyle:

· Galatasaray'ın isabetli transferleri ve Avrupa serüveni erken başlaması sebebi ile Temmuz ayından başlayarak FC Topol ve Maccabi Netanya maçları ve devamında gelen Gaziantep ve Denizli lig galibiyetleri İngiltere Galatasaray Derneği Lokali'nde üyeler tarafından seyredildi.Transferler ve seri galibiyetler maç seyrini ve Galatasaray Taraftarları lokaline ilgiyi sevindirici şekilde artırdı.

· İngiltere Galatasaray Taraftarlar Derneği lokalı Haziran ayında 71 Great Titchfield Street, London, W1W 6RB adresinde hizmete girmişti.

· 20 Ağustos FC Levadia Tallinn ve 23 Ağustos Kayseri maçları da dernek lokalinde seyredilecek ve 2 maçın devre arasında taraftarlar ve üyeler arasında yapılacak çekiliste talihli bir taraftar Galatasaray Store’dan £100 değerinde Galatasaray ürünü hakkı kazanacaktır. Tüm Galatasaray taraftarlarını aramızda görmek istiyoruz.

· İngiltere Galatasaray Taraftarlar derneği üyelik kartı çalışmaları da sonuçlandı ve üyelik kartları İngiliz sürücü ehliyeti kalitesinde basılı üyelere dağıtılmaya başlandı.Yönetim Kurulu Kararı ile 1 numara ilk üyelik sembolik olarak Taçsız Kral Metin Oktay ismine çıkarıldı.

· Üyelik kart başvuru bilgileri www.cımbomlondon.com adresinden elde edilebilir.

Ayrıntılı bilgi için: Mehmet Mimoğlu 07946 318888