Bakan Eroğlu iş makinelerini sokağa döktü!

Bakan Eroğlu iş makinelerini sokağa döktü!

0
PAYLAŞ
Yusuf Yavuz DSİ iş makineleri

YUSUF YAVUZ / AÇIK GAZETE  – Bu sefer tanklar değil, dozerler sokağa çıkarıldı…

Türkiye 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminin ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın çağrılarıyla sokağa döküldü. Ülkenin pek çok kentinde meydanlarda toplanan kalabalık darbe karşıtı protestolar yaparken, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na ait iş makineleri de ‘olası tehlikeleri önlemek’ amacıyla sokaklara indi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, resmi twitter sayfasından yaptığı paylaşımlarda, bakanlığa bağlı DSİ ve Orman Genel Müdürlüğü’ne ait iş makinelerinin kritik noktalarda konumlandırıldığı bilgisini paylaştı.

‘OLASI TEHLİKELERİ ÖNLEMEK İÇİN KRİTİK NOKTALARA…’

“Bakanlık olarak üzerimize düşeni yerine getiriyoruz” diyen Bakan Eroğlu, “OGM’ye ait iş makinelerimiz kritik noktalara konumlandırıldı. Olası tehlikeleri önlemek maksadıyla DSİ’ye ait iş makinelerimizi de kritik noktalara konumlandırıyoruz” ifadelerini kullandığı paylaşımlarda bulundu.

Bakan Eroğlu, sokağa çıkarılan bakanlığına bağlı iş makinelerinin fotoğraflarını da takipçileriyle paylaştı.DSİ iş makineleri DSİ iş makineleri DSİ iş makineleri DSİ iş makineleri

BİR CEVAP BIRAK

2 × 3 =