Bay Hooop Evde Şamata

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin talebi doğrultusunda çocuklara sigorta bilincini aşılamak amacıyla BKM tarafından yazılıp sahnelenen “Bay Hooop Evde Şamata” oyunu, yola çıktığı Anadolu turnesinde hem çocuklar hem de veliler tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Şimdiye kadar 17.000 km yol kat eden oyun, 33 günde 46 bin izleyiciye ulaştı.

Ülkemizde sigorta bilincinin gelişmesini sağlama vizyonu doğrultusunda Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin (TSRŞB) talebi ile BKM tarafından hazırlanan “Bay Hooop Evde Şamata” oyunu minik izleyicilerinden tam not alıyor.

Şu ana kadar başta İstanbul’un birçok ilçesinde de olmak üzere Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, İzmit, Bursa, Denizli, Antalya, İzmir, Konya, Kayseri, Adana, Gaziantep, Malatya, Elazığ, Trabzon, Samsun, Erzurum, Erzincan, Kütahya ve Eskişehir’de perdelerini açan oyun toplamda 46.000 çocuk ve veliye ulaşmayı başardı. Oyun, çocukların yanı sıra velilerden de beğeni topladı. Oyun ile şu ana kadar 17.000 km yol kat edildi.

TSRŞB’nin sponsorluğunda çocuklar için son derece eğlenceli ve keyifli olan “Bay Hooop Evde Şamata” oyunu Kars, Şanlıurfa, Mardin, Hatay, İskenderun, Ankara‘dan sonra 2010 yılı 23 Nisan günü İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde Final oyunla bu sezonu kapatacak.

Çocuklar oyunu ÜCRETSİZ izleme fırsatı bulacak.

Oyun ile ilgili daha detaylı bilgi için : www.tsrsb.org.tr

Oyun Künyesi:
Yazan: Özlem Saraç – Arzu Daştan Mutlu
Yöneten: Caner Alkaya
Dekor – Işık: Cem Yılmazer
Kostüm: Meltem Yıldırım
Müzik: Özer Atik
Koreografi: Emre Çelik
Oyuncular:
Pimpirik – Ayşegül Karabulut
Pekrahat – Süleyman Felek
Süslü – Mana Uygur
Çilli – Kerem Muslıgil
Bay Hooop – Emre Çakman
Bekçi – Cenk Öcal Demirer
Ketçap – Okan Çabalar
Patpat – Gülay Sütçü
TV sunucusu ve itfaiyeci – Başak Bektaşoğlu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − six =