Beckham’dan eyvallah!

Gillette, Türkiye için üretilen ‘Mach 3 Turbo Gol’ ürününün reklamında Türk ve dünya futbolunun iki ünlü yıldızı Rıdvan Dilmen ve David Beckham bir araya geldi. Ünlü sinema ve reklam filmi yönetmeni Ezel Akay’ın çektiği reklam filmi aralık ayı içerisinde Madrid’de gerçekleştirildi.


Her iki ünlü futbolcu reklam hiçbir prodüksiyon ve bilgisayar tekniği kullanılmadan bu filmde yan yana getirildi. Filmde Beckham frikik kullanmak için topun başına geçtiğinde, Rıdvan Dilmen de kendisiyle özdeşleşen ve markalaşan “Gol Olur” cümlesini söylüyor. Daha sonra Beckham vuruşu yaparak, golü atıyor. Beckham golü attıktan sonra tribünlere gelerek Dilmen’e selam veriyor.


‘Türk futbolunu biliyor’


Dilmen, filmle ilgili şu bilgileri verdi: “Beckham ile çok fazla sohbet etme imkanı bulduk. Kendisi Türk futbolunu çok yakından takip ediyor. Kezman, Appiah, Rüştü, Alex, Tuncay ve Hakan Şükür’ü biliyor. Reklam filmindeki selamı ise yönetmenimiz Ezel Akay kendisine öğretti. Çok hoşuna gitti.”


MADRİD’TE ÇEKİLDİ


– Reklam filmi İspanya’nın Madrid şehrinde Leganes Stadı’nda çekildi.
– Filmi, yapım şirketi İFR’ den yönetmen Ezel Akay çekti.
– 80 kişilik figürasyon kullanıldı.
– David Beckham için 4 güvenlik görevlisi sette yer aldı.
– Sette toplam 153 kişi görev yaptı.
– David Beckham’ın makyöz, kuaför, stilisti ve asistanı Londra’dan çekim için özel olarak getirildi.
– David Beckham D&G takım elbise giymeyi tercih ederken, Rıdvan Dilmen’in reklam filmindeki kostümleri Türkiye’den özel olarak getirildi.
– Çekimlerde David Beckham ve Rıdvan Dilmen 6 saat kamera karşısında ter döktüler. Çekimler toplam 12 saat sürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.