Bilgisayarınız mı bozuldu. Panik yapmayın

Halit Derya, Ankara ve İstanbul’da bilgisayar uzmanı olarak uzun yıllar çalıştıktan sonra 7 aydır Ankara Anlaşması’ndan dolayı Londra’da yaşıyor. Üç şehrin kısaltılmışı olan AnİsLon şirketiyle bilgisayar uzmanlığını Londra’da da sürdürüyor.

Türkiye’de Fujitsu-Siemens, eon-enerjisa, Eczacıbaşı gibi kurumsal şirketlerde bilgisayar uzmanı ve takım yöneticisi olarak da çalışan Derya, yoğun temposunu Londra’da da sürdürüyor. Londra’daki bir bilgisayar ajansının acil destek ekibine de destek veren Derya, müşterilerin tercih ettiği bir uzman olmayı başardı.

Derya AnİsLon şirketiyle topluma yönelik de hizmet vermeye başladığını belirterek şunları söyledi:

“Bilgisayar artık yaşamımızın bir parçası. Teknik sorunlar günlük yaşamımızı ya da işlerimizi çok ciddi bir şekilde aksatabiliyor. Bu açıdan bütün müşterilerimize bir ‘alo’ uzaklığındayız ve Londra’nın neresinde olursa olsun bir-iki saat sonra bilgisayarın başında olacak biçimde hizmet vermeyi planlıyoruz. Genellikle de bir saat içinde sorunları çözmüş oluyoruz.”

Bilgisayarda veri gizliliği güvenliği ve bütünlüğünün önemli olduğunu vurgulayan Derya, 15 yıllık deneyimiyle bilgisayarlardaki veri kurtarma, yeni yazılım yükleme, donanım arızaları ve bağlantı hatalarını tamir etme, hasarlı bilgisayarları onarma gibi hizmetler sunduğunu sözlerine ekledi.

Derya; web tasarımı mobil ve masaüstü uygulamalarını da geliştirdiğini anlatarak, birçok firmaya yaratıcı ve profesyonel çözümler sunduğunu söyledi.

Londra’daki bilgisayar hizmetlerinin piyasa fiyatlarının neredeyse yarısı oranında hizmet verdiğini vurgulayan Derya, rekabetçi ücretin yanısıra, kaliteli bir hizmet sunduğunu da belirtti.

Derya ayrıca topluma telefonla ücretsiz danışma hizmeti de sunduğunu aktararak kendisinin 7/24, 07956777567’den aranabileceğini, anislon.co.uk’den de bilgi alınabileceğini sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.