Bu konser kaçmaz: Karsu konseri bu çarşamba

Piu Entertainment’in organizasyonuyla Karsu Londra Konseri önümüzdeki Çarşamba (30 Mayıs) Cadogan Hall’da gerçekleşecek!

Bu özel projede Karsu kendisine ilham veren Atlantic Records’ın sahibi, dünyaca ünlü Türk müzik yapımcısı ve besteci Ahmet Ertegün’ün Atlantic Records’ın ilk yıllarında hayata geçirdiği en etkili eserlerini keşfe çıkıyor. Karsu’nun yorumyacağı büyük sanatçılar arasında Ray Charles, The Rolling Stones, Aretha Franklin, The Bee Gees, Led Zeppelin, Eric Clapton and Cher de yer alıyor…

“5 Sloane Terrace, London SW1X 9DQ” adresindeki Cadogan Hall’da saat 19.30’da başlayacak konser biletleri kapıdan olduğu gibi www.cadoganhall.com adresinden edinilebilecek. Ayrıca internetten bilet alanlar “MoreMusic” kodunu girmeleri durumunda kampanyalı indirimden yararlanabileceği de bildirildi.

KARSU?

“Hollanda’yı ağlatan ses” olarak da tanınan Karsu Dönmez, Hollanda’ya göçeden Hataylı bir ailenin kızı. 28 yaşında olmasına karşın dünyanın prestijli sahnelerinden New York Carnegie Hall’de üç kez sahne aldı. İlk albümü Confession Hollanda’da uzun süre bir numarada kaldı. Endonezya’dan Monako’ya 20’den fazla ülkede konser verdi. Hayatını konu alan bir belgesel var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.