Derneklerde ebru kursu…

Derneklerde ebru kursu…

0
PAYLAŞ

“Ebru sanatını öğrenmeye niyet edenler için herhangi bir ön şart yoktur” olmadığını belirten Demir “İki gün önce atölyemize ulaşıp ön kayıt yaptırmanız çalışmalara katılmak için yeterli olacaktır. Çalışmalar haftada bir gün iki saat sürmektedir. Başlangıç kuru 3 ay’dır. Bunu yine 12 haftalık ikinci kur takip etmektedir” dedi.

Demir, “Bir ebru sanatçısının sezgileri ve gözlemleri, yetenekten daha önemlidir. Sabır ve disiplin gibi bazı erdemlere sahip olmak, en büyük avantajdır. O yüzden her yaş grubu ve her meslekten insana açıktır kursumuz. Her katılımcı için tekne ayarlanacağından grupların belli bir başlangıç tarihi yoktur” diye konuştu.

“İki gün önce atölyemize ulaşıp ön kayıt yaptırmanız çalışmalara katılmak için yeterli olacaktır. Çalışmalar haftada bir gün iki saat sürmektedir. Başlangıç kuru 3 ay’dır. (12 hafta) Bunu yine 12 haftalık ikinci kur takip etmektedir” diyen Demir “Ebru sanatı estetik duyarlılığın gelişmesi, iletişim, stresle başa çıkma, zamanı doğru kullanma, motivasyon, yaratıcılık, sabır, disiplin, uyum ve olumluluk gibi konularda kişiye önemli katkılar sağlar” diye devam etti.

Kursla ilgili ayrıntılı bilgiler ebru öğretmeni Ebru Dersi’nin 0750 183 6131 numaralı telefonundan ya da sultan-demirr@hotmail.com e-posta adresinden alınabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

one + eighteen =