Diplomat Travel’den telefon arızası özrü

Londra’nın en köklü seyehat ve turizm firmalarından Diplomat Travel’in telefon sisteminde meydana gelen arızadan dolayı hafta başında üç gün iletişim sorunu yaşadığı bildirildi. Şirketin telefonları çarşamba öğleden sonra açılabildi.

Londra kent merkezinde hizmet veren Diplomat Travel’in Direktörü Özkul Beyzade konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Pazartesi gününden itibaren British Telecom kaynaklı arıza nedeniyle müşterilerine hizmet veremediklerini belirterek, meydana gelen aksaklıktan dolayı özür diledi.

Özkul Beyzade, Pazartesi sabahtan itibaren telefon sisteminin devre dışı kaldığını hatırlatarak, “Bütün uğraşılarımıza ve British Telecom ile yaptığımız temaslara rağmen hafta başından itibaren Diplomat Travel’i arayan müşterilerimizin telefonlarına cevap veremedik. Müşterilerimiz bize ulaşamadılar. Bu durumdan firma olarak çok üzgünüz ve müşterilerimizden ve bize ulaşamayan herkesten özür diliyoruz” dedi.

Diplomat Travel’e normal telefon numarasından ulaşamayan müşterilerin 0207 730 9754 numaralı telefonu kullanabilecekleri gibi,  sales@diplomat-travel.com email adresinden de ulaşabileceklerini kaydeden Beyzade, yeni turizm sezonun en hareketli döneminde meydana gelen bu aksaklıktan dolayı üzüntülerini dile getirdi.

Firmanın İnternet Sitesi: http://www.diplomat-travel.com/home.aspx

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here