Dünya Kalite Ödülleri sahiplerini buldu

WASHINGTON (İHA) – 3. Uluslararası Dünya Kalite Ödülleri Washington’da sahiplerini buldu.

Her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden, inovasyona yönelik başarıları ilke edinen kurum ve kuruluşların davet edildiği Uluslararası Dünya Kalite Zirvesi bu yıl 1 Kasım’da Washington’da gerçekleştirildi. Daha önce Los Angeles ve New York’ta düzenlenen bu yılki zirveye çok sayıda davetli katıldı.

Lobin World ile DMW Uluslararası Diplomatlar Birliği (DMW)’nin Hyatt Arlington Hotel Washington D.C /USA’da organize ettiği “3. International World Quality Summit” kapsamında, Amerika’da iş dünyasının önde gelen dernek başkanları, Türk iş dünyasının önde gelen isimleriyle deneyimlerini paylaşmak üzere bir araya geldi.

ABD ve dünyanın farklı ülkelerinden birçok uluslararası firma temsilcisi, akademisyen ve iş uzmanlarını hem Türkiye hem de ABD’de girişimcilik ve kalitenin artırılması amacıyla bir araya getiren zirvede katılımcılar, uluslararası alanda başarı sağlamış girişimcilerin tecrübelerinden istifade etti.

Zirveye katılan devlet ve özel sektör temsilcileri, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve bürokrasinin önde gelen isimleri, yaptıkları konuşmalarla imalat ve hizmet sektörünün geleceğine yönelik önemli mesajlar verdi.

TÜRK İŞ ADAMLARINA DÜNYA KALİTE ÖDÜLÜ

3. International World Quality Summit, “2014 World Quality Award” Ödül Töreni ile sona erdi.

Lobin World Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun açılışını yaptığı konferansa katılan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Gönül Kahvesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Yardımcı, Istoksan Kooperatif Başkanı Alaattin Ağırman, sefamerve.com Yönetim Kurulu Başkanı Oya Erciyes, Kozmerta Yönetim Kurulu Başkanı Mülkiye Aytar, Bartın Sanayi ve Ticaret Odası eski Başkanı İsmail Toksöz ve Türkiye’de sağlık alanında yaptığı başarılı çalışmalarla tanınan uzman estetisyen-yazar Necla Batum da Dünya Kalite Ödülüne layık görülenler arasında yer aldı. Ödüller Maryland Vali Yardımcısı Enver Hasan tarafından takdim edildi.

3. DÜNYA KALİTE ZİRVESİNDE ÖDÜL ALANLAR:

– Fikirevim Ajans Başkanı Necmi Çiçekçi

– İşbir Holding Ceo’su Metin Gültepe

– İSTOKSAN Kooperatif Başkanı Alaattin Armağan

– Kozmetra Yönetim Kurulu Başkanı Mülkiye Aytar

– Gönül Kahvesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Yardımcı

– Uzman Estetisyen-Yazar Necla Batum

– EAR Teknik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahfuz Ağaç

– TC Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay

– Bartın Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı İsmail Toksözler

– Sefamerve.com Genel Müdürü Oya Erciyes

– Simbo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir

– Beypazarı Genel Müdürü Niyazi Ercan

Ayrıca, katkılarından dolayı Maryland Vali Yardımcısı Enver Hasan, Müsaid USA Temsilcisi Ömer Er, TABA-AMCHAM Amerika Batı Bölgesi Temsilcisi Erhan Atay, proje koordinatörlüğünü üstlenen Niyazi Hancı ve bu organizasyonda emeği geçen 30’a yakın katılımcıya Lobin World Başkanı Fahri Ustaoğlu tarafından plaket verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten + twenty =