Şenses ve Özkan çay partisindeydi

IKP yeni döneme hızlı başladı. Muğla Üniversitesi öğretim üyesi Deniz Şarlak ile başlatılan “Özgüven Geliştirme” programının başlaması nedeniyle, West End’deki Galatasaraylılar Lokali’nde düzenlenen çay partisine, sanatçı Adnan Şenses, Keograf Aysun Aslan ve ünlü MFÖ grubundan Özkan Uğur katıldı.

Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Yiğit Alpogan’ın eşi Sefire Bernev Alpogan, Başkonsolosluk Çalışma Ataşesi Ayşegül Yeşildağlar, İşçi Partisi Enfield Belediye Meclis Üyesi ve Milletvekil adayı Ayfer Orhan’ın da hazır bulunduğu etkinliğe konuk olan ünlü sanatçı Adnan Şenses, Türk Sanat Müziği ve kendi sanat hayatından kesitleri hanımlarla paylaştı.

Şenses kadınlarla sohbetinde çocukluk yıllarını ve sanatçı olma mücadelesini anlattı. Sanatçı bir de sürpriz yaparak kadınların oluşturduğu koro ile birlikte sahneye ilk çıktığında söylediği şarkıyı yorumladı.

Etkinliğe, Ağır Roman adlı eseri, dans tiyatrosu şeklinde sahneye koyan yönetmen ve kareograf Aysun Aslan ile eşi MFÖ gurubundan Özkan Uğur’un da katılarak, Kadın Platformu üyeleriyle sohbet etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.