First lady’ler mahkemelik oldu

First lady’ler mahkemelik oldu

0
PAYLAŞ

Ulusal Birlik Partisi kurultayı öncesi çok önemli bir gelişme daha yaşandı. Tüm silahların çekildiği ve son derece şaşırtıcı olayların vuku bulduğu yavru vatanda bu kez de First ladylerin mahkemelik olduğu öğrenildi.

Sahte İmza olayının ortaya çıkması ile kızışan Cumhurbaşkanı Eroğlu ile Başbakan Küçük kavgasına şimdide eşlerin mahkemelik olması eklendi. Başbakan eşi Gülin Küçük ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi’nin, önceki hafta ‘takip’ edildikleri açıklamasının ardından, Gülin Küçük’ün bir gazeteyi telefonla arayarak, ‘devletin en üst makamının eşi ve çocukları tarafından tehdit edildikleri’ açıklaması üzerine Eroğlu ailesinin, Küçük ailesi hakkında ‘Zem ve Kadih’ davası açtığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı: İtibarsızlaştırma tehditleri alıyoruz

Haberle ilgili olarak Meral Eroğlu’ndan hiçbir yalanlama gelmezken, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’da tehdit edildiklerini kaydetti. Bugün akşam Cumhurbaşkanlığı Sarayında düzenlenen resepsiyonda konuşan Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, ailesinin hedef alındığını ve itibarsızlaştırma tehditleri aldıklarını ifade etti.

PAYLAŞ
Önceki makaleİmza vermiyorum!
Sonraki makaleVay high one why?

BİR CEVAP BIRAK

2 × one =