‘f:stop’ fotoğraf kursuna başlıyor

Katre Sanat ile ortaklaşa düzenlenecek olan kurslar Edmonton Green Shopping Centre içinde bulunan The ArtZone 54-56 Market Square Edmonton London N9 0TZ adresinde yapılacak.


Fotoğraf öğrenmek ve daha iyi fotoğraf çekmek isteyenler, fotoğraf bilgisini geliştirmek ve özel teknikler ile pratik çekim yöntemleri öğrenmek isteyenlerin bu kurslardan faydalanacağını belirten Kadir Aktay katılımcıların klasik fotoğraf makinaları ile uygulama olanağı bulacağını, sahip oldukları fotoğraf makinasını daha iyi kullanabileceklerini ve hayranlıkla izledikleri fotoğrafları çekebileceklerini belirtti.


Haftada iki gün ve aylık kur sistemine göre yapılacak olan kursların yanısıra yapılacak  “workshop”lar ile de bazı özel teknikler üzerine çalışmalar gerçekleşecek. Bu çalışmalar arasında herhangi bir fotoğraf makinası kullanmadan sanat fotoğrafı yapabilmek için özel tekniklerle birlikte Scanography, iğne deliği fotoğrafı (Pinhole Photography) ve baskı sonrası teknikler bulunmaktadır.


Ayrıca dijital fotoğraf ve  teknoloji ile birlikte önem kazanan Photoshop programı ile fotoğraf uygulamaları konusunda da isteğe bağlı olarak kurslar düzenlenecek.


“f:stop Fotoğraf Atölyesi” fotoğraf kursları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyenler Kadir Aktay’ı 07917 540 103 nolu telefondan veya Katre Sanat’ı 020 8807 5571 nolu telefondan arayabilirler.


  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − 6 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.