Gardiyanoğlu’nun yeni kitabı çıktı: “Her Şey Hakikatı Görmekle Başlar”

Evrenin İlahi Dili”, “2 Tam Bir Tek”, “Kadın Olmayı Hatırlamak” kitaplarının yazarı Bülent Gardiyanoğlu’nun “Her Şey Hakikatı Görmekle Başlar” adlı yeni kitabı çıktı.

Kitabının arka kapak yazısı:

Evrenin ilahi düzeniyle birlikte, doğadaki her canlı kendi tekamül sürecinde Yaratıcısına doğru muhteşem bir uyum içerisinde ilerler.

Bu canlılar içerisinde bir tek İnsanoğlu, sistemi kontrol edebilme arzusuyla, tekamül süreçlerinin dışına çıkmaya başladı.

Farkında olmadan, sınırlı dünya ömrümüzde Allah hakikatinden uzaklaşıp korkularımızla dünyalıklara tutunmaya başladık. Hak ile bâtıl birbirine karışırken, zihinlerimiz de karışmaya başladı!

Dikkatimiz nerede dağıldı? Yıllardır nerelerde oyalandık? Ruhlarımızı Yaratıcımıza ulaştırmaya çalışırken, şeytanın hileleriyle ne zaman yoldan çıktık?

Zihin sürekli bir illüzyon içerisinde, çocukken ekilenler, büyürken edindiğimiz tecrübeler, subliminal mesajlarla bilinçaltımıza sokulmaya çalışılan yönlendirme teknikleri. Başkalarının zihnindeki telepatik sinyallerin bizim zihnimizdeki yansımaları. Genetiğiyle oynanmış gıdaların duygularımız üzerindeki etkisi… Ellerimizle inşa ettiğimiz düzensiz hayatlar.

Tam bir çıkmazdayız!

Bu kitapta bu güne kadar yaşadığınız ama anlam veremediğiniz birçok şeyin cevaplarını bulacaksınız. En önemlisi de insanoğlunun büyük bir oyun içerisinde nasıl da oyalanmaya terk edildiğini görecek ve bunu kimin yaptığını öğreneceksiniz…

Uyanma vakti geldi! Büyük bir illüzyonun içinde uyutuluyoruz!

Allah’ım senin yolunda ilerlemeye niyet edenler, ilerleyenler ve seni bulanlarla buluşmayı, onlarla aynı yolda yürümeyi nasip eyle.

Bütüne şifa olsun

Bülent Gardiyanoğlu
www.nefes21.com
www.facebook.com/bgardiyanoglu
www.twitter.com/bgardiyanoglu
www.instagram.com/bgardiyanoglu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.