Londra Polisinden Değerli açıklaması

Londra Polisinden yapılan açıklamada, Salı’yı Çarşambaya bağlayan gece saat 23:00 sularında gerçekleşen saldırıda, 49 yaşındaki Mehmet Değerli’nin darp edilmesinin ardından olay yerinde yaşamını yitirdiği belirtildi.

Polis yaptığı açıklamada, Mehmet Değerli’nin bir saldırı sonucu hayatını kaybettiğine inandıklarını ifade ederken, olayın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerinin bulunmasıyla birlikte bir kişinin şüpheli olarak göz altına alındığı duyuruldu.

Konu hakkında açıklama yapan Başmüfettiş Rob Pack, “Saldırı, Sandringham Road ile Cecilia Road’un kesiştiği kavşağın yakınında gerçekleşmiş. Bu nedenle gecenin o saatinde bile o bölgede otomobillerin ya da yayaların olacağını düşünüyoruz. Ayrıca bölgede çok sayıda ev de var.” diyerek görgü tanıklarının ya da konuyla ilgisi bilgisi olanların 020 8345 3985’ten polisi veya 0800 555 111’den Crimestoppers’ı aramalarını istedi.

Mehmet Değerli’nin otopsisinin bugün tamamlanması ve kamuoyuna detaylı bilgi sunulması bekleniyor.

SOSYAL MEDYA’DA BÜYÜK ÜZÜNTÜ

Mehmet Değerli’nin ölüm haberinin duyulması sonrasında sevenleri sosyal medyada üzüntülerini dile getirdiler. Değerli’yi tanıyanlar, ondan bahzeden paylaşımlarında, “temiz, iyilik sever, yardımlaşan, hayırsever” gibi övücü ifadelerle rahmet dileğinde bulundular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + 2 =