Mümin Sekman yazdı, Selena canlandırdı

Mümin Sekman yazdı, Selena canlandırdı

0
PAYLAŞ

Alfa Yayınları’ndan çıkan ve 4 yılda 600.000 baskı yaparak başarı kitapları türünde rekor kıran Her Şey Seninle Başlar, “çocukça’ya” çevrildi.

Kitabın yazarı Mümin Sekman ile genç kuşağın başarılı oyuncusu Sinem Kobal, kitabın çocuk versiyonu için bir araya geldiler.

Sekman, çocuklara başarısızlık korkusunu yenmek ve özgüveni artırmak için yapılması gerekenleri öykülerle anlattı, Sinem Kobal da stüdyoda özel olarak çekilen fotoğraflarla fikirleri “canlandırdı!”

Çocuklar için ilginç, anne babalar için yararlı bir kitap!

Sinem Kobal kitapta, kendini güçlendirerek başarıya ulaşan bir karakteri canlandırdı. Kitabın içindeki özgüven artırıcı mesajları güçlendirdi.

Böylece hem anne babaların “yararlı” bulduğu hem de çocukların “eğlenerek öğrendiği” bir kitap ortaya çıktı.

İlk kez bir kitapta “rol alan” Sinem Kobal çocukları başarıya motive edecek…

9+ yaş grubu için hazırlanan kitap, kendi ayakları üzerinde durmayı ve hayatı cesurca yaşamayı öğreten mesajlar içeriyor.

Sürekli televizyon izleyip kitap okumayan çocuklarından yakınan anne babalar sevilen bir oyuncuyla renklendirilmiş bu kitabı çocuklarına sevdirmekte zorlanmayacaklar.

Kitap Türk sinemasının efsane isimlerinden Adile Naşit’e ithaf edildi.

Kapak tasarımını Hollywood filmleri için yaptığı afişlerle adını duyuran Emrah Yücel yaptı.

Başarı üzerine yazdığı çok satan kitaplarıyla tanınan Mümin Sekman, bir dönem Çocuklar Duymasın dizisinin de senaryo danışmanlığını yapmıştı. Sekman’ın başarı üzerine yazılmış 8 kitabı bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

3 × three =