Porno yıldızı Mimi bu kez valiliğe soyundu

Seks filmlerinin aranan yıldızı Mimi Demayo Vali olmak istiyor. Mimi, Nevada Eyaleti’nde önümüzdeki Kasım ayında yapılacak Vali seçimlerine katıldığını açıkladı.

Mimi, üstelik sağcı-muhafazakâr Cumhuriyetçi Parti’den adaylığını koydu. Bush ve yönetimdeki arkadaşlarının bu adaylığa henüz bir yorumu duyulmazken, Mimi Cumhuriyetçi listesinden adaylığına kimsenin şaşırmamasını  istedi. Mimi’ye göre, seks filmlerindeki başarılı oyunculuğunu en çok Cumhuriyetçiler izliyordu.

Şimdiye kadar yapılan seçim anketlerinde, Mimi’nin seks oyunculuğu Vali olmasına engel görülmemekle beraber, eğitim seviyesinin böyle bir görev için yetersiz olması tek sorun sayılıyor.

Bununla beraber, Mimi’nin kazanma şansının az görülmesine karşın, seçim yarışına katılması Cumhuriyetçi listede bulunan ötekiler dahil olmak üzere bütün adaylarca destekleniyor. Seçimlerin seks yıldızının kürsüye çıkmasıyla halk gözünde daha çok ilgi çekeceği, eğlenceli ve şenlikli bir kampanya sonunda seçime katılma oranının artacağı görüşü taraflarca dile getiriliyor.

Foto: wonkette.com/politics/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here