İşsiz gençler için daha çok yardım ihtiyaç oldu

Keep Britain Working grubu tarafından 2000 insanla yapılan bir anket, 18-24 yaşlarındakilerin yarısının bir iş bulma ümitlerinin olmadığını gösterdi.

Diğer yaş grubundaki insanlar, genel olarak, onların istihdam beklentileri hakkında daha iyimserdi.

Reed grubunun işe alma başkanı ve kampanyanın kurucusu olan James Reed,
“ genç yeteneğinin bir suçlu atığını önlemek için daha çok şey yapılmaya ihtiyaç oldu “ dedi.

Grup, genç insanlar için, üç ana siyasi partiye sunulacak, işlerin nasıl yaratılacağı fikirlerini derliyor.

Çalışma ve Emekliler Sekreteri Yvette Cooper, “ 80 lerin ve 90 ların durgunlukları süresince, genç insanların bütün bir neslinden vazgeçildi ve onların yetenekleri israf edildi. Tövbeler tövbesi. İşgücü, stajlar, eğitim ve öğretimde büyük bir artış içinde yatırım yapıyor “ dedi.

Gölge Çalışma ve Emekliler Sekreteri Theresa May, “İşgücünün, onların yaşam şanslarından işsizliği önlemek için genç insanlar için öğretim ve staj yerlerinin binlerin yüzlercesini dahil ederek, İngiltere’yi çalıştırmak için , koruyucu planlarla ilgilenmeye ihtiyacı vardır. “ dedi.

Liberal Demokrat lideri Nick Clegg, “Bu kayıp nesil için bir cankurtaran sandalı temin etmemiz gerekir. Liberal Demokratlar, ekstra üniversite ve kolej yerlerini nasıl finanse edeceğimizi, onlar işgücüne girerken, genç insanlar için çok önemli destek sunacak olan daha fazla stajlar yaratmayı ve ücretli bir staj projesi takdim etmeyi düzene koydu“ dedi.

*İngilizce Öğretmeni Y.Müh. Naim Uygun tarafından İngilizce’den çevrilmiştir.
http://www.pekiyi.150m.com
dersogren@gmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here