İstanbul ve Ankara’da elektrik kesintisi

İSTANBUL’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

İstanbul’da 15, 16 ve 17 Eylül tarihlerinde bazı ilçelere elektrik verilemeyecek.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, Büyükçekmece’de yarın 11.00-13.00 saatleri arasında; Cumhuriyet Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Hilal 86. Caddesi, Özdemirkent Sitesi, Rüya, Bestekar, Akpınar, Ömür, Temiz, Seyran, Gaye Sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Sarıyer’de, 16 Eylül Çarşamba günü 09.00-13.00 saatleri arasında; Uskumruköy Nurol Sitesi, Mevsim Sitesi, Basın Yayın Sitesi, Doğa Evleri ve civarları, aynı gün Büyükçekmece’de 11.00-13.00 saatleri arasında; Cumhuriyet Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Karlıtepe, Vefa, Aşiyan Sokaklar, Belediye Garajı altı, Aşiyan Villaları civarına elektrik verilemeyecek.

Sarıyer’de, 17 Eylül Perşembe günü 09.00-13.00 saatleri arasında; Demirciköy, Sanat Kent, Sinemköy, Demirciköy Plajı, Alarko Sitesi, Bizimtepe Konutları, Nida Evleri ve civarları, aynı gün Büyükçekmece’de, 11.00-13.00 saatleri arasında; Atatürk Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal, Ankara Caddeleri, M.Nurettin, Müzeyyan Senar, Nergiz, Gelincik, Çiğdem Sokakları ve civarında elektrik kesintisi yapılacak.

BAŞKENTTE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Yıllık periyodik işletme, hat bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle, 17 Eylülde Ankara’nın bazı yerlerine elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan açıklamaya göre, Çankaya, Altındağ, Yenimahalle ve Kazan ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Çankaya’da, Tahran Caddesi 27 numara ve civarı, İran Caddesi 17 numara ve civarı, Billur Sokak No: 24 ve civarı, City Hospital-Kavaklıdere Umut Hastanesi-Bülten Sokak No: 70 ve civarına 06.00-07.30 saatlerinde,

Altındağ’da, Zübeyde Hanım Mahallesi Altındağ Kaymakamlığı, 12, 13 ve 14. sokaklar ve civarına 09.00-14.00 saatlerinde,

Yenimahalle’de, Batıkent Kentkoop Mahallesi Batıkent Bulvarı, 5. Cadde, Batı Birlik Sitesi, Yol İş Sitesi, Mimarlar Sitesi ve civarlarına 10.00-15.00 saatlerinde,

Kazan’da, Yazıbeyli, Karalar, Sarılar, İymir, Alta Mahalleleri, Yassıören Köyü Kırçiçeği Villaları, Soğucak, Örencik, Sarıayak, Tekke, Ciğir, Akçaören, Aşağı Karaören, Çırpan, Alibey, Göl Köyleri, Fatih Mahallesinin bir kısmı, Anadolu Efes Biracılık, Samsun Bakır, Ozan Beton, Gökçek Kauçuk, Aygüler Dericilik, Rona Çelik, Ankara Hamak, New Gıda, Arıcılık Vakfı, Faf Vana, Alfa Tek, Taşkaya, Keleşler, Balçık ve civarı, Saray Keresteciler Sitesinin bir kısmına 10.00-13.00 saatlerinde, Örencik Köyüne de 10.00-15.00 saatlerinde elektrik verilmeyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.