TWI ile İstanbul’a gidiş geliş 99+vergi

TWI Flights 2003 yılından beri Stansted ve Manchester başta olmak üzere, çeşitli havaalanlarından gerçekleştirdiği seferlerini Mart ayında AtlasJet ile yaptığı anlaşma sonucu daha kaliteli bir şekilde uygun fiyatlarla, attırarak sunmaya devam ediyor.  


Bu yaz dönemi itibariyle Stansted havaalanından her hafta Çarşamba günü saat 14.30’da karşılıklı tek, Pazar günü ise 08.50 ve 22.20 olmak üzere karşılıklı iki sefer gerçekleştirecek olan TWI, Manchester’dan da her Cumartesi saat 15.00’te uçma imkanı sağlıyor.


Şirket yetkilisi Ahmet Acar bu yıl yaz dönemi için birinci sınıf kalitedeki hizmetlerini en uygun fiyatlarla topluma sunduklarının altını çizerken ‘Müşterilerimizden aldığımız gerek sözlü gerekse yazılı geri bildirimlerde gördüğümüz tablo müşteri memnuniyetini sağlamayı başardığımızı gösteriyor. Aldıkları servislerden memnun olduklarını, bizimle uçmaya devam edeceklerini belirten ve uçuşlarımızın başladığı tarihten bugüne bize yoğun ilgi ve destek gösteren halkımıza çok teşekkür ederiz’ dedi.


Şirketin ‘Jewels of the World’ adı altında sattığı paket turları ve İngiltere’nin önde gelen Tour Operatörlerinin de destegiyle TWI Flights’ın sahip olduğu müşteri potansiyelinin 90%’ını yabancıların oluşturduğunu belirten Acar, ‘Amacımız 2007’de de devam edecek uçuşlarımızda, sefer sayımızı artırıp halkımıza hava taşımacılığında Türkiye ve Kuzey Kıbrısa, en iyi alternatifi en iyi fiyatlarla sunmaktır’ şeklinde konuştu.


Rezervasyonlar için 0208 826 4500 numaralı telefondan Palmers Green ve 0208 554 4545 den Ilford Merkez ofislerine ulaşılabileceği bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.