Yurtdışı seçmene rüşvet

Bursa’da partilileriyle bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, israf konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Dövizle askerlik yapacaklara indirim müjdesi verdi.

7 Haziran seçimlerinde Avrupa’daki hedeflerinin 1 milyon kişiyi sandığa götürmek olduğunu söyledi.

Bursa’da partililerle bir araya gelen Arınç, “Biz sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da kullanılan oyların da yüzde 60’ını alıyoruz. Bu oylar sayesinde birçok parti seçim barajını geçemeyecektir” dedi.

“Avrupa’da işsizlik oranı çok yüksek, işsiz olan Türklerin sayısı yüzde 45’lerde” diyen Arınç, sözü dövizli askerliğe getirdi: “Şu anda gençlerden yurtdışında yaşayanlardan dövizli askerlik için alınan 6 bin euro bedeli seçimlerden sonra bin euroya düşüreceğiz.”

“3 AYDA ÜLKE BATAR”

Diğer partilerin devlet idaresini bilmediğini belirten Bülent Arınç, diğer partilere devlet idaresi verilmesi halinde onların 3 ayda ülkeyi batıracağını iddia edip, “Son yapılan ankete göre CHP’nin oy oranın yüzde 25, MHP’nin ise 15 civarında. Kırgınlıklar, dargınlıklar küskünlüğü atacağız. Partimize sıkı sıkı yapışacağız. Önümüzdeki seçim için daha çok oy, daha çok çalışma ilkesini göstereceğiz” diye konuştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + thirteen =