“İzin ver 4. cariyen olayım”

Mısır’da yönetime el koyan ordunun başında olan General Abdülfettah Sisi darbe karşıtlarının üstüne ateş açma emrini verdi ve yüzlerce kişinin ölümüne sebep oldu. Bu sebeple dünyanın eleştirdiği bir isim haline gelen Sisi, ülkesindeki kadın bir gazeteci tarafından ilginç bir teklif aldı.

Gazeteci Gada Şerif, El Masr El Yevm gazetesindeki köşesinde, Sisi’ye olan hayranlığını “İzin ver 4. cariyen olayım” sözleriyle ifade etti.

“Ey Sisi, bir göz kırp yeter” başlıklı yazıda Şerif şöyle yazdı: “Mısırlılar bu adamı delicesine seviyor. Dördüncü eş olarak bizi almak isterse emrindeyiz. Cariye olarak alsa vallahi itiraz etmeyiz. Bu şekilde şeriatı da uygulamış oluruz. Yobazların uygulamak istediği şeriattan daha iyidir. Sisi, 56 yıl önce Nasır’ın yaptığını başardı. Nasır, Sisi’nin bedeninde yeniden doğdu.”

Hürriyet gazetesinin haberine göre, Sisi’nin yanı sıra sözcüsüne de ilan-ı aşk eden eden Şerif, Sisi’nin cumhurbaşkanlığına aday olması durumunda, önceki seçimde aday olanların bile ona oy vereceğini savundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × one =