5 Bin Yılık Sarnıçta Bülent Ortaçgil Konseri

5 Bin Yılık Sarnıçta Bülent Ortaçgil Konseri

0
PAYLAŞ

Alternatif müziğin önemli mekanlarından biri haline gelen Kaş Echo Bar’da sahne alacak olan Ortaçgil, üç gün boyunca tatilciler ve Kaşlı müzikseverlerle buluşacak. 22-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinliklerle ilgili bilgi veren etkinlik sorumlusu Mesut Yücel, canlı performansıyla sevenlerin karşısına çıkacak olan Bülent Ortaçgil’in yanısıra, 17-19 Temmuz arasında Jef Giansily Quintet, 27 Temmuz’da Sarp Maden ve Arkadaşları, 29-31 Temmuz tarihleri arasında da Sibel Köse’yi konuk edeceklerini belirtti.

DEVE AHIRINDAN ‘ROCK BAR’

2007 yılından buyana Kaş’ta alternatif müziğin adresi olmayı hedeflediklerini anlatan Yücel, “Echo, 2010’yılında kabına sığamayarak daha büyük bir mekana taşındı. 150 yıllık, eski bir deve ahırı olan yer, orijinal hali korunarak düzenlendi ve 400 kişi kapasiteli bir performans merkezine dönüştü. Mekanın altında 5000 yıllık muhteşem bir Likya sarnıcı bulunuyor. Sarnıç, aynı zamanda bir müze görevi gördüğünden Kaş’a gelen ziyaretçilerin ilgi odağı halinde” diye konuştu.

Rock, Jazz, electronik ve Blues gibi alternatif müziklere yer veren, aynı zamanda yine farklı grup ve performanslara ev sahipliği yapan Echo’nun, yeni mekanıyla birlikte müzikseverleri ağırlamayı sürdüreceğini ifade eden Yücel, “Bülent Ortaçgil’in muhteşem performansına tüm müzikseverleri bekliyoruz” dedi.

İletişim ve ayrıntılı bilgi için: Tel: 0242 8362047 www.echocafebar.com

BİR CEVAP BIRAK

seven − three =