Çoşkun Sabah konseri 24 Kasım’da

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Çoşkun Sabah, 23 Kasım akşamı Londra’da “yardım amaçlı” konserde sahneye çıkacak.

Zeynep Ober ve Sevda Bloom’un organizasyonuyla Londra’ya geleçek olan Çoşkun Sabah, 23 Kasım akşamı saat 19-24 arasında “4 Princes Road Edmonton N18 3PR” adresindeki Prince & Princes Düğün salano’nda sahneye çıkacak.

Ober ve Bloom konserle ilgili şunları söyledi:

“Yardım amaçlı bir proje için biraraya gelmeye karar verdik. Çok değerli, yıllara damgasını vuran, hit olmuş eserleriyle bizleri oradan oraya sürükleyen, dillerimizden düşmeyen şarkıları ile bizi zaman zaman neşelendirip duygulandıran ve zaman zaman da yerimizde hoplatan çok değerli eserleri ile Sayın Coşkun Sabah’ı Londra da dinleme fırsatını sunmak istedik.

Biletlerden elde edilecek gelirin bir kısmı İngiltere Kadın Platformuna, bir kısmı da Türk Okullarına bağışlanacaktır. Hadi hep beraber Hep birlikte, elele eğitime katkıya! Sizlerle varız sizlerle yol alıyoruz.

Bu özel gecede yemek soğuk meze tabağı, ana yemek, tatlı ve meyve olarak sunululacak. Ayrıca bir çok sürprizler hazırlıyoruz. Piyangoda birbirinden değerli hediyeler bekliyor. Bir başka sürprizde ünlü ressamların eserlerini açık artırmaya çıkarıyoruz.”

Çoşkun Sabah konser biletlerinin yemek ve meşrubat dahil olmak üzere 60 sterlin olduğu açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.