Hitler’in yaşayan 39 akrabasının izi bulundu

Hitler’in DNA kodunu çözdüklerini iddia eden Belçikalı araştırmacılar, Nazi liderinin yaşayan 39 akrabasının izini bulduklarını açıkladı.

Araştırmacılardan Belçika Gümrük memuru Marc Vermeeren ve gazeteci Jean-Paul Mulders, Hitler’in doğduğu Aşağı Avusturya’nın küçük bir kasabasında unutulmuş sigara izmaritler, New York’taki bir fast-food restorantında kullanılmış kağıt peçeteler ve 30 yıl önce Kuzey Fransa’dan gönderilen bir mektup üzerinde yaptıkları analizler sonucunda, ilk defa Hitler’in yaşayan akrabalarının tespit ettiklerini duyurdu.

Hitler’in Amerika’da yaşayan 3 akrabasının bulunduğu bugüne dek bilindiğini belirten araştırmacılar, Nazi liderinin doğum yeri olan kasabada yaptıkları araştırmalar sonunda yaşayan diğer 39 akrabasının da ortaya çıkartıldığını kaydetti.
Araştırmacılar, Hitler’in babasını torunu Alois’in, New York’un dışındaki Long Island’da Stuart-Houston takma adıyla yaşadığını iletti

Louis ve Brian Stuart-Houston’ın, East Patchouge’da ahşap bir evde yaşadıkları ve bahçıvanlık yaparak geçimlerini sağladıkları, Alexander’ın ise emekli bir psikolog olduğu belirtiliyor.

Gizli takip

60 yaşındaki Alexander’ı 7 gün gece-gündüz gizlice izlediklerini anlatan Belçikalı araştırmacılar, yaşlı adamın bir fast-food restoranda tavuk kızartması yedikten sonra ağzını temizlediği kağıt peçeteyi aldıklarını ve Hitler’in DNA’sıyla karşılaştırdıklarını, sigara izmaritinin ise Hitler’in Avusturya’daki bir akrabasından geldiğini kaydetti.

Soyadlarını değiştirip saklanıyorlar

Öte yandan, Hitler’in Aşağı Avustuya’da yaşayan akrabalarının, Hüttler, Hiedler, Hütler olarak değiştirerek aile secerelerini saklamaya çalıştıkları ortaya çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.