Lucescu’nun yardımcıları belli oldu

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu’nun yardımcıları belli oldu. Tayfur Havutçu ve Levent Şahin, Rumen çalıştırıcının yardımcılığını yapacak.

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu‘nun yardımcıları belli oldu. Tayfur Havutçu ile Levent Şahin 2 yıllık sözleşmeye imza atan Lucescu’nun yardımcılıklarını yapacak. TFF’nin resmi kararı yarın açıklaması bekleniyor.

En son Adana Demirspor’u çalıştıran Tayfur Havutçu, Akdeniz ekibiyle 8 maça çıktı. Adana Demirspor, Tayfur Havutçu’yla çıktığı karşılaşmalarda 3 galibiyet alırken, sahadan 2 beraberlik ve 3 yenilgiyle ayrılmıştı.

47 yaşındaki çalıştırıcı, Beşiktaş’ın Lucescu teknik direktörlüğünde kazandığı 100. yıl şampiyonluğunda, siyah beyazlı takımın kaptanlığını yapıyordu.

3443e9f4efbb48229100ec06c12d89df.jpgFatih Terim döneminde de A Milli Takım’da yardımcı antrenörlük görenvi yapan Levent Şahin, Adanaspor’u da çalıştırdı. Genç teknik adam Adanaspor’la 11 maça çıktı bu maçlarda takımının sahadan 7 kez yenilgiyle ayrılmasına engel olamadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here