“UFO Müze ve Sergisi” Diyarbakır’da

“UFO Müze ve Sergisi” Diyarbakır’da

0
PAYLAŞ

“UFO Müze ve Sergisi” ilk defa Güneydoğu Anadolu’da!

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından Diyarbakır BABİL Alışveriş Merkezi’nde kurulan ve Haktan Akdoğan ve AVM Yönetimi tarafından açılışı yapılacak olan “Sirius Uluslararası U F O Müze ve Sergisi ” tüm Dünyada bu konuyla ilgili araştırma yapan yüzlerce kurum ve kuruluşun data ve arşiviyle de desteklenmiş bir Projedir.

“ U F O Müzesi ve Sergisi” nde; Eski Çağlardan günümüze birçok UFO olayları ve yakın karşılaşmalar, Gizlenen NASA dosyası, Ekin Çemberleri, düşen UFO olayları, Kaçırılmalar, Gizli Üsler – 51. bölge …. vb tüm UFO Fenomeni ve dünyadışı varlıklarla ilgili bilgiler; fotoğraflar, video görüntüleri, resmi raporlar ve gizli belgeler ve de yakın gözlem raporlarıyla hazırlanmış özel maket ve modellerle sergilenecektir.. SERGİ, 21 Kasım – 06 Aralık 2009 tarihleri arasında BABİL Alışveriş Merkezi’nde ücretsiz olarak halkın ziyaretine açık olacaktır.

Bu önemli projenin amacı ; İnsanoğlunun evrimini ve gelişimini yakından ilgilendiren “Evrende Zeki Yaşam ve UFO Gerçeği” konusunun tanıtılmasına, halkımızın ve yerli yabancı tüm ziyaretçilerin bu konuda bilgilenmesine ve bilinçlenmesine katkıda bulunmaktır. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan bilgiler ve görsel datalar, UFO Gerçeği ve Dünyadışı Zeki Yaşam’ın kanıtlarını 7’den 70’e tüm dünya insanına sunarak hizmet vermektir.

Tarih : 21 Kasım 2009, Ctesi
Saat : 13:30
Yer : BABİL Alışveriş Merkezi – Diyarbakır

BİR CEVAP BIRAK

9 + 16 =